Новини

 • 19 жовтня 2016

  Керуючий партнер ЮФ "Мартінс" Назар Мартинюк обраний та затверджений головою відділення Асоціації правників України у Вінницькій області.

  Детальніше про подію на сайті UBA.ua.

 • 14 липня 2016

  14 липня 2016 року Вищий Адміністративний Суд України відмовив Вінницькій ОДПІ ДФС України в задоволенні касаційної скарги на постанову Вінницького апеляційного адміністративного суду та Окружного адміністративного суду Вінницької області, якими було задоволено позов нашого клієнта про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення рішення та залишив вищевказані рішення судів в силі.

  У впертій боротьбі з фіскалами, юристам нашої фірми вдалось захистити інтереси клієнта та довести незаконність нарахованих податкових зобов'язань на суму в понад 12 мільйонів гривень! Фаховий підхід до даної справи та супровід з самого початку податкової перевірки дозволив побудувати ефективну лінію захисту та досягти потрібного результату.

 • 7 липня 2016

  Сьогодні провели перший із серії навчальних семінарів для бізнесу на податкову тематику. Щиро дякую за участь фінансовому директору Аудиторської компанії "Партнер Груп" Лілії Тепак, а також адвокату нашої юридичної фірми Сергію Дробасі. Попрацювали на славу!

  UPD. Окрема подяка Анні Ворожцовій та компанії Аксіома за професійний підхід до організації.

 • 05 квітня 2016

  Керуючий партнер ЮФ "Мартінс" Назар Мартинюк взяв участь в семінарі на тему податкових перевірок, що проходив в м. Івано-Франківську 05.04.2016 р. У виступі було проаналізовано судову практику Верховного суду України в спорах щодо визнання операцій безтоварними/нереальними, а також нюанси кримінальної відповідальності за ухилення від сплати податків.

 • 27 серпня 2015

  Керуючий партнер ЮФ "Мартінс" Назар Мартинюк 27.08.2015 року взяв участь круглому столі на податкову тематику, який відбувся в м. Івано-Франківську, що був організований провідною на Прикарпатті аудиторською компанією "Партнер Груп". Серед іншого, учасникам круглого столу було повідомлено про останні тенденції судової практики в податкових спорах та запропоновано способи побудови ефективного судового захисту прав платників податків.

  Детальніше про подію в ролику.

 • 17 липня 2015

  Завдяки кваліфікованому судовому захисту, юристам ЮФ "Мартінс" вдалося домогтися зменшення суми стягнення боргу з клієнта на 1 225 975 грн. В суді було доведено неправомірність перерахунку позивачем вартості товару в зв'язку із зміною курсу валют.

  Благодаря квалифицированной судебной защите, юристам ЮФ "Мартинс" удалось добиться уменьшения суммы взыскания долга с клиента на 1 225 975 грн. В суде было доказано неправомерность пересчета истцом стоимости товара в связи с изменением курса валют.

 • 16 червня 2015

  Юристи ЮФ "Мартінс" успішно відстояли інтереси підприємства, евакуйованого з території Криму, в спорі з податковою м. Херсона.

  Так, за результатами розгляду справи, судом було винесено постанову, якою визнано протиправною та скасовано податкову вимогу про сплату авансового внеску з податку на прибуток на суму 334 297 грн. та рішення про опис майна в податкову заставу. Податкову інспекцію зобов'язано розглянути питання щодо списання вищевказаної заборгованості.

 • 19 листопада 2014

  Комусь пощастить отримати вітання з Новим Роком та Різдвом Христовим у формі авторської відкритки, намальованої талановитою українською художницею Соломією Баштаненко на замовлення юридичної фірми "Мартінс". Можете полюбуватись роботами нижче.

  https://www.facebook.com/MikasPostCards/photos/pcb.370004129840421/370003513173816/?type=3

 • 7 листопада 2014

  Юридична фірма "Мартінс" стала членом вінницької торгово-промислової палати та Торгово-промислової палати України.

  Головним завданням Палати є створення сприятливих умов для підприємницької діяльності, сприяння всебічному розвитку науково-технічних і торговельних зв`язків між українськими підприємцями та їх зарубіжними партнерами, представлення інтересів її членів з питань господарської діяльності як в Україні, так і за її межами.

  http://www.ucci.org.ua/synopsis/members/orgsrcu.shtml?CGIQUERY=24&lng=1&mf12=05&query=...

 • 7 листопада 2014

  На офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України почала діяти рубрика "Довіра громадськості до системи господарських судів України".

  Відвідувачі сайту можуть ознайомитися із результатами анонімного опитування відвідувачів місцевих та апеляційних господарських судів, що було проведене в рамках Всеукраїнської акції «Змінено довіру громадян суду» та за підтримки Проекту Ради Європи «Посилення незалежності, ефективності та професіоналізму судової влади України».

  http://vgsu.arbitr.gov.ua/pages/194

 • 5 листопада 2014

  Визначено нову форму реєстру виданих та отриманих податкових накладних

  Мінфін наказом від 22.09.2014 N 958 затвердив форму реєстру виданих та отриманих податкових накладних, а також Порядок ведення зазначеного реєстру.

  Як і раніше Реєстр ведеться особами, зареєстрованими як платники ПДВ, в електронному вигляді та за власним бажанням платника у паперовому вигляді.

  Реєстр є основою для відображення зведених результатів такого обліку в податкових деклараціях з ПДВ.

  Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 10 жовтня 2014 р. за N 1228/26005 та набирає чинності з 1-го числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування.

  http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/RE26005.html

 • 5 листопада 2014

  З метою забезпечення належного виконання вимог ст. 15 Закону "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" ДФС наказом від 24.10.2014 N 213 затвердило Рекомендації щодо організації роботи головних управлінь ДФС України із приймання документів та видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

  Затвердженими Рекомендаціями визначається механізм приймання документів і видачі ліцензій на вид господарської діяльності - роздрібна торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами (далі - ліцензія) у головних управліннях ДФС.

  Ліцензія видається на підставі заяви та документів, перелік яких визначено Законом, поданих суб'єктом господарської діяльності (особисто або через представника, або надіслані рекомендованими листами) до Головного управління або до Центру обслуговування платників за місцем провадження суб'єктом господарювання торговельної діяльності.

  Для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями до заяви додається довідка органу ДФС про реєстрацію електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій), що знаходяться у місці торгівлі.

  Ліцензія або рішення про відмову у її видачі видається заявнику не пізніше 10 календарних днів від дня одержання документів.

  За видачу ліцензії справляється плата у розмірі, встановленому законодавством.

  Ліцензії видаються заявникові при пред'явленні ним документа, що посвідчує особу (для фізосіб), або уповноваженому на те представнику заявника за довіреністю.

  http://sfs.gov.ua/diyalnist-/zakonodavstvo-pro-diyalnis/nakazi-pro-diyalnist/print-63350.html

 • 5 листопада 2014

  Мінагрополітики наказом від 01.10.2014 N 383 затвердило Порядок видачі посвідчення мисливця і контрольної картки обліку добутої дичини й порушень правил полювання.

  Зокрема, передбачено, що контрольна картка видається з 01 травня поточного року по 30 квітня наступного року і діє з дня видачі до 30 квітня включно.

  Посвідчення мисливця видаються особам, які є громадянами України, досягли 18-річного віку і склали екзамен.

  Строк видачі посвідчення мисливця, контрольної картки не повинен перевищувати 30 днів з дня подання заяви.

  Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 22 жовтня 2014 р. за N 1316/26093 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/RE26093.html

 • 19 березня 2014

  Керуючий партнер ЮФ "Мартінс" Назар Мартинюк виступив з доповіддю на тему "Підстави виникнення холдингових відносин" на звітній науковій конференції викладачів, докторантів, аспірантів Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, яка відбулась 19.03.2014р. в м. Івано-Франківську в приміщенні юридичного інституту.

 • 14 березня 2014

  Керуючий партнер юридичної фірми "Мартінс" Назар Мартинюк увійшов до складу координаційної ради громадського комітету Вінничини "Громада проти корупції". Досвід юристів фірми буде спрямований на антикорупційний аналіз нормативно-правових актів та окремих адміністративних процедур та фахову допомогу особам, які стикнуться з корупційними проявами та бюрократією.